Skip to main content Skip to search

Referencje

„Jesteśmy klientem firmy BANCO od 2009 roku. Zawsze mamy pewność, że nasze księgi są prowadzone wzorowo. Zaangażowanie i profesjonalne podejście daje nam poczucie pewności i stabilności. Na udzielane przez nas zapytania szybko otrzymujemy odpowiedzi i co dla nas najważniejsze – również podpowiedzi co do najkorzystniejszych rozwiązań. Kancelaria Banco jest partnerem godnym polecenia. Zawsze terminowy i rzetelny.”

Jacek Tomaszewski - Wspólnik

„Z firmą Banco współpracujemy od 8 lat. Profesjonalizm oraz merytoryczne przygotowanie personelu pozwala nam na spokojne prowadzenie klubu bez obaw o księgi rachunkowe i kadry. Zdecydowanie polecam Kancelarię Finansową Banco jako rzetelnego partnera”

Wojciech Pertkiewicz - Prezes Zarządu
stalprojekt_klient_biuro_rachunkowe

„Z usług Kancelarii Finansowej Banco korzystamy od 2003 roku i nasza współpraca trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Korzystamy zarówno z obsługi księgowej jak i doradztwa finansowego. Gruntowna wiedza i bogate doświadczenie Pana Tomasza Niemczyka są dla nas dużym wsparciem przy prowadzeniu działalności gospodarczej i podejmowaniu ważnych decyzji finansowych. Z pewnością polecam współpracę z Kancelarią Banco, każdemu kto szuka rzetelnego biura rachunkowego”

Adam Jowanowski - Wspólnik
tawerna_gdynia_biuro_rachunkowe_gdynia

„Współpraca z Kancelarią Banco była jedną z najlepszych decyzji biznesowych. Przeszliśmy do firmy Banco z innego biura rachunkowego z dużym bagażem złych doświadczeń. Wysoka wiedza zespołu pozwoliła na rozwiązanie zawiłości księgowych. Na każdym etapie przenosin mogliśmy liczyć na doradztwo i sprawne przejmowanie wszelkich spraw i dokumentacji”

Marek Krotofil - Wspólnik
ec_klient-biurorachunkowe

„Polecam biuro rachunkowe Banco z Gdyni jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług księgowych i kadrowych oraz doradztwa finansowego. Dzięki przeprowadzonemu audytowi otrzymaliśmy pełen i profesjonalny feedback odnośnie finansowania i budżetowania naszych inwestycji. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług”.

Andrzej Dmochowski - Prezes Zarządu