Skip to main content Skip to search

O nas

Kancelaria Finansowa Banco
Gdyńska kancelaria finansowa i biuro rachunkowe
Kancelaria finansowa i biuro rachunkowe istnieje na rynku od 1998 roku. Od tamtego momentu silnie się rozwija wraz z klientami, dla których świadczy usługi.
Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Nasze biuro rachunkowe świadczy pełen zakres usług, zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Szeroki wachlarz usług takich jak usługi księgowe, kadrowo-płacowe czy doradztwa podatkowego oraz dostosowanie ich zakresu, daje szansę nawet małym firmom na skorzystanie z naszych usług. Wiedza, doświadczenie oraz wyszkolona i kompetentna kadra daje naszym klientom gwarancję prowadzenia ich rachunków w sposób profesjonalny . Wszystkim naszym pracownikom gwarantujemy dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych szkoleń. W pełni ponosimy odpowiedzialność za jakość świadczonych usług.
1998
Powstanie firmy - rachunkowość i kadry
2005
Doradztwo podatkowe
Kancelaria finansowo-podatkowa
doradztwo-podatkowe-gdynia

Kadra zarządzająca

biuro-rachunkowe_Tomasz_Niemczyk
Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 29166/02 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalizuje się w zakresie przepisów księgowych i podatkowych. Jego zainteresowania to głownie sport: narty, piłka nożna i pływanie.

Tomasz Niemczyk

Wspólnik
biuro-rachunkowe_Piotr_Borkowski
Absolwent Politechniki Gdańskiej. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw. Specjalizuje się w zakresie budżetowania, controllingu i analiz finansowych. Zainteresowania to narty, żeglarstwo i kryminały.

Piotr Borkowski

Wspólnik
Usługi księgowe, kadrowo-płacowe i doradztwo podatkowe
Oferta dostosowana dla każdego